Nowości

Co u nas słychać?

27mar2018

Makaronowy Live Cooking..

Dziś nasz szef kuchni zaprasza Państwa na LIVE COOKING – Makaron strozzapretti z łososiem i szpinakiem w sosie śmietanowym bądź też z kurczakiem i pesto..

Cena 20,50zł

Start 12.00

26mar2018

Happy Hour!

Codziennie, dla wszystkich zapracowanych i spóźnialskich, od godziny 15.30 wszystkie zupy a także danie wegetariańskie oraz lunch dnia przeceniamy o 30%
Zapraszamy!

26mar2018

Lekkie piątki

W odpowiedzi na Państwa sugestie - od tej pory, w każdy piątek będziemy przyrządzać  2 dania wegetariańskie oraz zwiększamy ilość porcji dania rybnego i lekkich surówek a także ilość koktajli, owsianek oraz sałatek owocowych i warzywnych tak aby każdy mógł z lekkością i dobrym humorem doczekać w pracy do zasłużonego weekendu.

25mar2018

Live cooking

W każdy wtorek i czwartek nasz szef kuchni osobiście będzie przyrządzał dania na żywo wedle Państwa życzeń. W zależności od dnia będą to m.in. makarony, sałatki, quesadille, naleśniki oraz dania z woka i desery.
Zawsze będziemy Państwa wcześniej informować co danego dnia będzie w ofercie.
Start 12.00 do wyczerpania zapasów.

24mar2018

Już otwarte! Zapraszamy do Naszego Bistro!

Zaczynamy od śniadania... bo to najlepszy sposób aby dobrze zacząć dzień! - a w naszej ofercie bogaty wybór m.in. kanapki zarówno wegańskie, wegetariańskie jak i mocno mięsne, koktajle na bazie jogurtu i owoców, sałatki owocowe i warzywne, słodkie bułeczki oraz soki i najlepsza kawa w mieście!

A do tego DUŻO uśmiechu i pozytywnej energii

Smacznego!