Nowości

Co u nas słychać?

20wrz2018

Live Cooking..

Dziś nasz szef kuchnia będzie przyrządzał dla Państwa Zapiekaną Quesadille  z kurczakiem i serem mozzarella podaną z sałatką wiosenną i dipem jogurtowo-ziołowym..

Start 12.00

Cena 22,50zł

ZAPRASZAMY!!!

18wrz2018

Makaronowy Live Cooking..

Po wakacyjnej przerwie wracamy do Live Cookingu 😊

Dziś nasz szef kuchni zaprasza na :

Makaron penne tricolore aglio olio z kurczakiem i porchettą..

Start 12.00

Cena – 20,50 zł

ZAPRASZAMY 😉

26mar2018

Happy Hour!

Codziennie, dla wszystkich zapracowanych i spóźnialskich, od godziny 15.30 wszystkie zupy a także danie wegetariańskie oraz lunch dnia przeceniamy o 30%
Zapraszamy!

26mar2018

Lekkie piątki

W odpowiedzi na Państwa sugestie - od tej pory, w każdy piątek będziemy przyrządzać  2 dania wegetariańskie oraz zwiększamy ilość porcji dania rybnego i lekkich surówek a także ilość koktajli, owsianek oraz sałatek owocowych i warzywnych tak aby każdy mógł z lekkością i dobrym humorem doczekać w pracy do zasłużonego weekendu.

25mar2018

Live cooking

W każdy wtorek i czwartek nasz szef kuchni osobiście będzie przyrządzał dania na żywo wedle Państwa życzeń. W zależności od dnia będą to m.in. makarony, sałatki, quesadille, naleśniki oraz dania z woka i desery.
Zawsze będziemy Państwa wcześniej informować co danego dnia będzie w ofercie.
Start 12.00 do wyczerpania zapasów.

24mar2018

Już otwarte! Zapraszamy do Naszego Bistro!

Zaczynamy od śniadania... bo to najlepszy sposób aby dobrze zacząć dzień! - a w naszej ofercie bogaty wybór m.in. kanapki zarówno wegańskie, wegetariańskie jak i mocno mięsne, koktajle na bazie jogurtu i owoców, sałatki owocowe i warzywne, słodkie bułeczki oraz soki i najlepsza kawa w mieście!

A do tego DUŻO uśmiechu i pozytywnej energii

Smacznego!